Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haus Achenstrasse' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2. Renovovaný v roce 2017, vkusné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pokud chcete využívat internet z ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haus Achenstrasse, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2. Renovovaný v roce 2017, vkusné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pokud chcete využívat internet zdarma, je nutno přímo na místě podpsat podmínky použití. Tento byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Ideální poloha, nedaleko lanovky «Schlossalmbahn» a lázní «Alpentherme».
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:16
Mapa stránek ...