Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haus Reitl III' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Gastein. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 55 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 2x pohovka (80 cm, v délce 180 cm), jídelní kout a kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Malá kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka) s podávací okénko. Koupelna/WC. Balkon 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Výhled na les. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haus Reitl III, Bad Gastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5640_70_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 2x pohovka (80 cm, v délce 180 cm), jídelní kout a kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Malá kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka) s podávací okénko. Koupelna/WC. Balkon 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Výhled na les. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 11:19
Mapa stránek ...