Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haus Reitl III' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Gastein. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. 2x velký balkon. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Nádherný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPod. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haus Reitl III, Bad Gastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5640_70_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. 2x velký balkon. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Nádherný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPod.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 17:25
Mapa stránek ...