Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Schillerhof' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Gastein. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt. Komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 3x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). 2x sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Itálii - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Schillerhof, Bad Gastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5640_300_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt. Komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 3x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). 2x sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.4.2017 18:40
Mapa stránek ...