Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Penthouse' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Gastein. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Penthouse', 4-pokojový byt 110 m2 v 5. patře. Komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na balkon, na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a koupelna/sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Balkon, velká terasa 100 m2, západní orientace, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: p ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Penthouse, Bad Gastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5640_300_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Penthouse', 4-pokojový byt 110 m2 v 5. patře. Komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na balkon, na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a koupelna/sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Balkon, velká terasa 100 m2, západní orientace, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 19:39
Mapa stránek ...