Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Schillerhof' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Gastein. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 97 m2 v 4. patře. Komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 jídelní židle. Malá ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Schillerhof, Bad Gastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5640_300_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 97 m2 v 4. patře. Komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 jídelní židle. Malá zimní zahrada s výhledem na Gasteinertal.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.4.2018 22:01
Mapa stránek ...