Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rudis Appartements' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Gastein. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 91 m2 v 2. patře. Prostorné a světlé, renovovaný v roce 2013, útulné zařízení: vstup. Zkosený obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička. Internet ( ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rudis Appartements, Bad Gastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5640_190_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 91 m2 v 2. patře. Prostorné a světlé, renovovaný v roce 2013, útulné zařízení: vstup. Zkosený obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:20
Mapa stránek ...