Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rudis Appartements' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Gastein. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojové studio 42 m2 v 1. patře. Úplně renovovan v roce 2013, moderní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 70 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Sprcha/WC. E-topení. Balkon 4 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská po ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rudis Appartements, Bad Gastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5640_190_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojové studio 42 m2 v 1. patře. Úplně renovovan v roce 2013, moderní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 70 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Sprcha/WC. E-topení. Balkon 4 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pozor: Malé děti a miminka se počítají jako plnohodnotné osoby a není možno je vzít s sebou zdarma.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:24
Mapa stránek ...