Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Haus Fries' - Rakousko (Dolní Rakousko), Mautern an der Donau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 2 ložnice. 5-pokojová chata 130 m2 na 3 podlažích. Světlé, komfortní zařízení se dřevem: velký vstup. Otevřená jídelna. Vstup na terasu. Otevřený obývací pokoj s 1x pohovka, TV-satelit, plochá obrazovka a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená galerie. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo s rohovou vanou. Podlahové topení. Ve spodním patře: 2x pokoj. Vstup na za ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Haus Fries, Mautern an der Donau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at3512_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová chata 130 m2 na 3 podlažích. Světlé, komfortní zařízení se dřevem: velký vstup. Otevřená jídelna. Vstup na terasu. Otevřený obývací pokoj s 1x pohovka, TV-satelit, plochá obrazovka a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená galerie. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo s rohovou vanou. Podlahové topení. Ve spodním patře: 2x pokoj. Vstup na zahradu. V horním patře: 1x velký dvoulůžkový pokoj se střešní okno. Dřevěné podlahy. Balkon 10 m2, velká terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled do zahrady, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 19:11
Mapa stránek ...