Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bergsee' - Rakousko (Dolní Rakousko), Lunz am See. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Světlé, úplně renovovan v roce 2016, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, kabelová TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Malá obytná kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s malý jídelní stůl. Sprcha/WC. Malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: neku ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bergsee, Lunz am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at3293_100_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Světlé, úplně renovovan v roce 2016, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, kabelová TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Malá obytná kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s malý jídelní stůl. Sprcha/WC. Malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2017 19:27
Mapa stránek ...