Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bergsee' - Rakousko (Dolní Rakousko), Lunz am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 52 m2 v 2. patře. Prostorné a světlé, úplně renovovaný v roce 2016, velmi komfortní a osobité zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s kabelová TV a plochá obrazovka. U vstupu (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velký balkon 13 m2. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wire ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bergsee, Lunz am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at3293_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 52 m2 v 2. patře. Prostorné a světlé, úplně renovovaný v roce 2016, velmi komfortní a osobité zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s kabelová TV a plochá obrazovka. U vstupu (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velký balkon 13 m2. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2017 03:01
Mapa stránek ...