Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Am Herrensee' - Rakousko (Dolní Rakousko), Litschau. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: velký vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s podávací okénko. WC zvlášť. V horním patře: 1x velký dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. 1x pokoj s 1x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka, odkládací místnost. Nádherný panoramati ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Am Herrensee, Litschau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at3874_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: velký vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s podávací okénko. WC zvlášť. V horním patře: 1x velký dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. 1x pokoj s 1x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na město. K dispozici: dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 08:01
Mapa stránek ...