Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alte Post' - Rakousko (Dolní Rakousko), Aggsbach Markt. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojová polovina dvojdomku 120 m2, v přízemí. Starožitné a útulné zařízení: velký obývací pokoj 50 m2 s 2x pohovka, TV-satelit, DVD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. Jídelna. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar) s podávací okénko. Sprcha/WC, WC zvlášť. Podlahové topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless L ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alte Post, Aggsbach Markt

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at3641_10_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 120 m2, v přízemí. Starožitné a útulné zařízení: velký obývací pokoj 50 m2 s 2x pohovka, TV-satelit, DVD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. Jídelna. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar) s podávací okénko. Sprcha/WC, WC zvlášť. Podlahové topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:18
Mapa stránek ...