Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Sternberg' - Rakousko (Arlberg), Strengen. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 150 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit, rádio a kachlová kamna. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl, jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. Topení dřevem. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Bidet, koupelna/sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. E-topen ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Sternberg, Strengen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6571_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 150 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit, rádio a kachlová kamna. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl, jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. Topení dřevem. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Bidet, koupelna/sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. E-topení. Malý balkon, zahrada. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Nádherný výhled do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:42
Mapa stránek ...