Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Katharina' - Rakousko (Arlberg), Sankt Anton am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Zahradní sezení. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Nekuřácký byt. Soukromý vstup. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Katharina, Sankt Anton am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6580_220_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Zahradní sezení. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Nekuřácký byt. Soukromý vstup.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 19:09
Mapa stránek ...