Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Katharina' - Rakousko (Arlberg), Sankt Anton am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Katharina, Sankt Anton am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6580_220_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:29
Mapa stránek ...