Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'am Arlberg' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová chata 85 m2. Útulné zařízení se dřevem: 1x malý dvoulůžkový pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. Topení v podlaze. Malý balkon, terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [ ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě am Arlberg, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_480_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 85 m2. Útulné zařízení se dřevem: 1x malý dvoulůžkový pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. Topení v podlaze. Malý balkon, terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:10
Mapa stránek ...