Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Michaela' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 90 m2, v přízemí. Moderní a útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 70 cm, v délce 180 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Soukromý vstup.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Michaela, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_410_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 90 m2, v přízemí. Moderní a útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 70 cm, v délce 180 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Soukromý vstup.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 22:34
Mapa stránek ...