Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Schranz' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 140 m2, v podkroví. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Podlahové topení. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka (extra), ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Schranz, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_405_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 140 m2, v podkroví. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Podlahové topení. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka (extra), vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 01:00
Mapa stránek ...