Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Susi' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit a DVD. Kuchyně u vstupu (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. Balkon, jižní orientace, velká terasa 24 m2, východní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný výhled na hory a do údolí. K dispozici: ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Susi, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_401_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit a DVD. Kuchyně u vstupu (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. Balkon, jižní orientace, velká terasa 24 m2, východní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný výhled na hory a do údolí. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 12:00
Mapa stránek ...