Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bella Monte' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2, snížené přízemí. Útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Z dvojlůžka je možno vytvořit dvě samostatné postele. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bella Monte, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_280_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2, snížené přízemí. Útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Z dvojlůžka je možno vytvořit dvě samostatné postele.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:50
Mapa stránek ...