Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bella Monte' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Vkusné a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s kabelová TV. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a kabelová TV. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl, kabelová TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Podlahové topení. Malá terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bella Monte, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_280_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Vkusné a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s kabelová TV. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a kabelová TV. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl, kabelová TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Podlahové topení. Malá terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:08
Mapa stránek ...