Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Stöcklhof' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 31 m2 v 1. patře. Moderní a stylové zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon. Otevřený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Kuchyně u vstupu (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Stöcklhof, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_255_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 31 m2 v 1. patře. Moderní a stylové zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon. Otevřený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Kuchyně u vstupu (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:08
Mapa stránek ...