Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Diana' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 31 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Diana, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_250_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 31 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 02:23
Mapa stránek ...