Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Diana' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x velký pokoj s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Balkon, terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma) ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Diana, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_250_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x velký pokoj s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Balkon, terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 20:09
Mapa stránek ...