Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Christina' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Christina', 3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a dvojumyvadlo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s 1x pohovka, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Christina, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_225_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Christina', 3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a dvojumyvadlo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s 1x pohovka, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:06
Mapa stránek ...