Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Life****' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Moderní a vkusné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s kabelová TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra) s bar, jídelní stůl. Koupe ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Life****, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Moderní a vkusné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s kabelová TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra) s bar, jídelní stůl. Koupelna/WC, 2x sprcha/WC. Podlahové topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač, Dobíjecí stojánek pro iPod. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.9.2017 15:03
Mapa stránek ...