Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Qta da Granja VP Ancora V Castelo' - Portugalsko (Sever Portugalska Porto), Viana do Castelo. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojov 'Qta da Granja VP Ancora V Castelo' dům pro 8 osob, 190 m2, jednoduché a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a otevřený krb. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/WC a oddělené WC.Terasa, zahradní nábytek.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Qta da Granja VP Ancora V Castelo, Viana do Castelo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt2070_13_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojov 'Qta da Granja VP Ancora V Castelo' dům pro 8 osob, 190 m2, jednoduché a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a otevřený krb. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/WC a oddělené WC.Terasa, zahradní nábytek.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.1.2018 22:13
Mapa stránek ...