Ubytování v Portugalsku, Madeira Funchal (Madeira) v apartmánu 'Quinta da Achada'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Quinta da Achada, Madeira Funchal

Portugalsko, Madeira, Madeira Funchal

Portugalsko, Madeira, Madeira Funchal
Číslo objektu: PT8280.11.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt8280_11_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.550,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 2 osob, 120 m2 na 2 podlažích, komfortní a starožitné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, DVD, stereo přehrávač, CD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a lednicí.Koupelna, sprcha/WC a bidet.Zahradní sezení 9 m2.Další zařízení: pračka. 2/2007
Informace o domě (rezidenci)
Malá, komfortní, útulná vilový dům 'Quinta da Achada' z 19. století, obklopen stromy.Pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta.Poloha: na kraji obce obce Funchal, nad, slunná poloha v obytné čtvrti. Výhled z domu na moře, na hory a na přistav.Okolí domu: park (ke spoluužívání), zahrada (ke spoluužívání), louka k odpočinku (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, koupaliště 2 km, oblázková pláž 2 km, golfové hřiště 10 km, jízdárna 10 km, dětské hřiště, 2 km, autobusová zastávka 200 m. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 16 km.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Madeira Funchal:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodné pro rodinou rekreaci město s 150'000 obyvatel, na jihu ostrova přímo u moře. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, muzeum, kino.
informace pro letní ubytování
Pláž. Tenis, golfové hřiště. Rybaření.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:25
Mapa stránek ...