Ubytování v Portugalsku, Madeira Funchal (Madeira) v apartmánu '3-bedroom Villa with Sea View'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu 3-bedroom Villa with Sea View, Madeira Funchal
★★★★

Portugalsko, Madeira, Madeira Funchal

Portugalsko, Madeira, Madeira Funchal
Číslo objektu: PT8280.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt8280_10_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 45.325,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojov dům pro 6 osob, 260 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, kabelová TV a DVD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Koupelna/WC, koupelna/sprcha/WC a bidet.Terasa, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: telefon, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka. 28828/AL
Informace o domě (rezidenci)
Velká, ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní vilový dům '3-bedroom Villa with Sea View', rok výstavby 2009.Zařízení domu: bezpečnostní zařizení, 24-hodinová recepce.Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: nad FUNCHAL, ve svahu. Výhled z domu na moře.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 20 m x šířka 10 m, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), ohniště (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 5 km, potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, koupaliště 300 m, golfové hřiště 500 m, tenis 2 km.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Madeira Funchal:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodné pro rodinou rekreaci město s 150'000 obyvatel, na jihu ostrova přímo u moře. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, muzeum, kino.
informace pro letní ubytování
Pláž. Tenis, golfové hřiště. Rybaření.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2019 18:26
Mapa stránek ...