Ubytování v Portugalsku, Sintra (Lisboa-Vale do Tejo) v apartmánu 'Quinta Da Vigia T2 4 pessoas'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Quinta Da Vigia T2 4 pessoas, Sintra
★★★

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra
Číslo objektu: PT4788.21.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt4788_21_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.572,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt "Quinta Da Vigia T2 4 pessoas", pro 4 osob, 60 m2, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra). Sprcha/WC a bidet. Terasa 6 m2. 11062/AL
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, útulný rekreační zařízení "Quinta Da Vigia T2 4 pessoas", rok výstavby 1970, renovovaný v roce 2000. Zařízení domu: herní místnost, 24-hodinová recepce, biliár, prádelna. Možnosti parkování: veřejné parkoviště. Poloha: na kraji obce obce Sintra a 11 km. Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, 5'000 m2), zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 16 m x šířka 6 m, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: potraviny 400 m, supermarket 2 km, restaurace 100 m, písečná pláž 20 m, autobusová zastávka 100 m, Metro 3 km.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Sintra:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá pěkná vesnice uprostřed menší vinařské oblasti, která je známá svým vínem. Obec leží mezi chráněnou krajinnou oblastí Sintra-Cascais a Atlantikem. Sintra 12 km. 3 golfová hřiště, 6 tenisových hřišt a 8 jezdeckých center, vše v blízkosti. Pláže 'Praia da Adraga' a 'Praia Grande' jsou velice oblíbené. Známá, historická obec, 44 km severně od Lisboa. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 18:26
Mapa stránek ...