Ubytování v Portugalsku, Sintra (Lisboa-Vale do Tejo) v apartmánu 'Quinta da Vigia T1'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Quinta da Vigia T1, Sintra
★★★

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra
Číslo objektu: PT4788.18.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt4788_18_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.084,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov 'Quinta da Vigia T1 4 pessoas 02' dům pro 4 osob, 50 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC a bidet.Terasa 6 m2, zahradní nábytek.Další zařízení. 11062/AL
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, útulný rekreační zařízení 'Quinta da Vigia T1', rok výstavby 1970, renovovaný v roce 2000.Zařízení domu: herní místnost, 24-hodinová recepce, biliár, prádelna.Možnosti parkování: veřejné parkoviště.Poloha: na kraji obce obce Sintra a 11 km.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Sintra:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá pěkná vesnice uprostřed menší vinařské oblasti, která je známá svým vínem. Obec leží mezi chráněnou krajinnou oblastí Sintra-Cascais a Atlantikem. Sintra 12 km. 3 golfová hřiště, 6 tenisových hřišt a 8 jezdeckých center, vše v blízkosti. Pláže 'Praia da Adraga' a 'Praia Grande' jsou velice oblíbené. Známá, historická obec, 44 km severně od Lisboa. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 11:40
Mapa stránek ...