Ubytování v Portugalsku, Sintra (Lisboa-Vale do Tejo) v apartmánu 'Estudio'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Estudio, Sintra
★★★

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra
Číslo objektu: PT4700.7.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt4700_7_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 12.960,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt 'Sintra Sol T0 2 adults + 1 child', pro 2 osob, 35 m2, v přízemí, jednoduché zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x dvoulůžko a 1x pohovka.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Zahradní sezení, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení. RNET-1493
Informace o domě (rezidenci)
Ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní, útulný rekreační zařízení 'Estudio'.Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd možný celoročně jen do 20 m od domu. Doporučujeme auto, cesta, 20.Poloha: v centru obce Praia das Maç?s, na kraji obce obce Sintra, ve čtvrti Lisbon, centrální, klidná, slunná poloha. Výhled z domu na moře, na hory a do zahrady.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 25 m x šířka 12 m, otevřeno od 01.06. do 15 .09.).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 300 m, potraviny 300 m, restaurace 300 m, koupaliště 20 m, písečná pláž 300 m, sportovní centrum 2 km, golfové hřiště 15 km, tenis 300 m, jízdárna 2.5 km, dětské hřiště, 200 m, autobusová zastávka 50 m, Metro 10 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 10 km, hlavní silnice v 100 m a letiště v 35 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:11
Mapa stránek ...