Ubytování v Portugalsku, Sintra (Lisboa-Vale do Tejo) v rekreačním domě 'Casa Turquesa'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Portugalsku
v rekreačním domě Casa Turquesa, Sintra
★★★

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra
Číslo objektu: PT4700.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt4700_200_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 42.988,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojová vila 250 m2. Komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj s otevřený krb, TV, TV-satelit, rádio a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: jídelna s otevřený krb. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko a koupelna/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC. Gril. Výhled do údolí. K dispozici: pračka. 64810/AL
Informace o domě (rezidenci)
Banz?o 8 km od Sintra: Útulná, komfortní vila 'Casa Turquesa', rok výstavby 1940, renovovaný. Slunná poloha, 1.5 km od moře, 1.5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'800 m2 (oplocený), pěkná zahrada k relaxaci, bazén (01.01.-31.12.). Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket, obchodní centrum, restaurace 800 m, autobusová zastávka 10 m, nádraží 8 km, písečná pláž 'Praia Grande, Praia Macas' 1.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km, tenis 800 m, minigolf 3 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Lisboa 20 km, Cascais 20 km, Sintra 8 km. Pozor prosím: hlavní silnice v blízkosti.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:29
Mapa stránek ...