Ubytování v Portugalsku, Lisabon (Lisabon) v apartmánu 'Rua Espirito Santo'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Rua Espirito Santo, Lisabon
★★

Portugalsko, Lisabon, Lisabon

Portugalsko, Lisabon, Lisabon
Číslo objektu: PT4850.120.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt4850_120_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.087,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 52 m2 na 3 podlažích v 1. patře. Jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, rádio, CD, stereo přehrávač a elektrická kamna. Koupelna/WC. V horním patře: (točité schody) obývací pokoj/jídelna s elektrická kamna. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V podkroví: 1x zkosený, otevřený pokoj s 1x francouzským lužkem a elektrická kamna. K dispozici: pračka, sušička. Z podkroví domu částečný výhled na zahradu zámku Castillo Sao Jorge. 400055/AL
Informace o domě (rezidenci)
Barrio Castelo: Dvougenerační dům 'Rua Espirito Santo', renovovaný. V obci, 500 m od centra, 20 km od moře. 150 m příkrá pěšina k domu. Veřejné parkoviště 500 m na ulici. Potraviny 300 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 3 km, metro 'Baixa Chiado (líneas A-B)' 500 m, písečná pláž 'Costa da Caparica' 20 km. Ve stěnách Castelo de Sao Jorge, 50 m od vchodu do zámku. Od stanice metra je šikmý přístup přes klikaté ulice. Je možné si vzít taxi (cena cca. 4 Eur), nebo z Praca Figueira (metro Rossio) jet autobusem 37, který Vás doveze 80 m od rekreačního objektu. Tranvia 28 (turistický okruh) 250 m.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Lisabon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Lissabon, hlavní město Portugalska od roku 1255, s přibližně 1 milionem obyvatel, monumentální, moderní a kosmopolitní město. Je nejdůležitějšim městem země, leží na ústí největší řeky Portugalska na nejzápadnějším místě Evropy. V typických starých čtvrtích města Alfama, Madragoa a Barrio Alto probíhá čilí noční život, při kterém je návstěva lokalu ve kterém hraje Fado, neodmyslitelná. Fado je portugalská melancholická hudba, doprovázená kytarou. Pozoruhodný je klášter Los Jeronimos (16. stol., v renesančně-manuelino stylu), kulturní centrum Belem se svou věží a zámek Sao Jorge (17. stol.), odkud je nádherný výhled na město a řeku Tajo. Dále můžete navštívit katedrálu ze 12. stol., park Nacoes a mořskou výstavu (v areálu Expo 98), ale také mosty Vasco de Gama a 25.April. Neobyčejný přístav.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 18:17
Mapa stránek ...