Ubytování v Portugalsku, Piedade Águeda (Beira) v rekreačním domě 'Espinhel'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Portugalsku
v rekreačním domě Espinhel, Piedade Águeda
★★★

Portugalsko, Beira, Piedade Águeda

Portugalsko, Beira, Piedade Águeda
Číslo objektu: PT3190.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt3190_100_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.620,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 200 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit, video, CD, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/bidet/WC. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Topení dřevem. Terasa 200 m2, terasa 22 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (5x). Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Piedade 5 km od Águeda: Dům 'Espinhel', rok výstavby 1990, obklopen stromy. Mimo obec, 300 m od centra Piedade, slunná poloha na kopci, 25 km od moře, v lese. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'800 m2 (oplocený), zahrada trávníkem, bazén vyhřívaný (9 x 4 m, 01.06.-30.09.). Zahradní nábytek, gril. V domě: bezpečnostní zařizení. Parkovací místo na pozemku, garáž. Obchod 300 m, potraviny 3 km, supermarket 5 km, restaurace, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Águeda' 5 km, písečná pláž 25 km. Golfové hřiště 25 km, tenis 5 km, jízdárna 5 km. Přístup k domu 10 schody.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Piedade Águeda:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Osada od Águeda, 20 km jiho-východně od Aveiro, 43 km severně od Coimbra, 81 km jižně od Porto. Veškeré služby, Águeda, 5 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 07:30
Mapa stránek ...