Ubytování v Portugalsku, Quarteira (Algarve) v apartmánu ' Atlántida T2'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Atlántida T2, Quarteira
★★★

Portugalsko, Algarve, Quarteira

Portugalsko, Algarve, Quarteira
Číslo objektu: PT6758.11.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt6758_11_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.401,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'T2 Atlántida 01', pro 6 osob, 60 m2, jednoduché a komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí.Koupelna/WC. 201/15-AL
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, útulný bytový dům ' Atlántida T2'.Poloha: v centru obce city, centrální, slunná poloha u moře.Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 50 m, supermarket 800 m, restaurace 50 m, písečná pláž 50 m, golfové hřiště 4 km, autobusová zastávka 400 m.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Quarteira:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice, 26 km západně od Faro, 4 km východně od Vilamoura, 20 km východně od Albufeira. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2019 18:20
Mapa stránek ...