Ubytování v Portugalsku, Altura (Algarve) v rekreačním domě 'Casa Margarita'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Portugalsku
v rekreačním domě Casa Margarita, Altura
★★

Portugalsko, Algarve, Altura

Portugalsko, Algarve, Altura
Číslo objektu: PT6950.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt6950_300_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 31.026,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 243 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV, mezinárodní TV kanály, plochá obrazovka, stereo přehrávač, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 60 cm, v délce 200 cm), klimatizace a horkovzdušná kamna. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm), klimatizace a horkovzdušná kamna. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup k bazénu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup k bazénu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup k bazénu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Dolce Gusto)). Koupelna/sprcha/WC. Zahradní nábytek, lehátka (9x). Výhled na bazén. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování u domu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Výměna ložního prádla 1x týdně, výměna ručníků na požádání. 3 ložnice s franc ouzskými lůžky mají otevřenou kuchyni (2 sklokeramická plotýnky, mikrovlnka, lednička). Každý byt má vlastní vchod a nejsou navzájem propojeny.
Informace o domě (rezidenci)
Upozornění: Držitel klíčů žije v sousední budově a má kompletně odděléný přístup. Nepoužívá oblast patřící k objektu, pouze v případě udržby zahrady a bazénu. Dům 'Casa Margarita'. 200 m od centra Altura, slunná poloha, 1.3 km plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'460 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem a stromy, bazén hranatý (9 x 4 m, hloubka 120 - 180 cm, 01.04.-30.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], klimatizace, pračka. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 800 m, restaurace 300 m, kavárna 290 m, autobusová zastávka 'Vila Real de S. António' 10.7 km, nádraží 'Vila Nova de Cacela' 4 km, písečná pláž 'Praia da Alagoa' 1.3 km. Sportovní přístav 10.7 km, golfové hřiště (18 jamek) 7.4 km, škola plachtění 17.3 km. Atrakce v blízkosti: Ayamonte 17.5 km, Cacela Velha 5.5 km, Tavira 14.5 km, Fuseta 29.8 km, Boat Trip Transguadiana 7.4 km, Monte Gordo 7 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Altura:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mezi Tavira (15 km) a Vila Real de Sto Antonio (8 km). Faro 47 km. Altura, známá jako nejoblíbenější oblast Algarven s rozsáhlou pláží. Turistickou zajímavostí je Monte Gordo, nebo Castro Martin.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 23:05
Mapa stránek ...