Ubytování v Portugalsku, Albufeira (Algarve) v apartmánu 'Apartment Alice'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Apartment Alice, Albufeira
★★

Portugalsko, Algarve, Albufeira

Portugalsko, Algarve, Albufeira
Číslo objektu: PT6800.165.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt6800_165_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.339,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt pro 5 osob, 100 m2 na 2 podlažích, v patře, útulné zařízení.Obývací pokoj s kabelová TV. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/WC.Balkon 10 m2, terasa 20 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný dvougenerační dům 'Apartment Alice'.Zařízení domu: klimatizace.Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru obce Albufeira, slunná poloha. Výhled z domu na krajinu a na město.Okolí domu: gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1.8 km, potraviny 1.8 km, supermarket 1.8 km, restaurace 400 m, krytý bazén 1.7 km, zátoka ke koupání 3 km, písečná pláž 3 km, sportovní centrum 1.7 km, autobusová zastávka 300 m, Metro 3.5 km.
Rezervace
Ubytování v Portugalsku, Albufeira:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Albufeira je považována za centrum mezinárodního turismu v Algarve. 32 km od Faro a 80 km od Kap San Vincente (západně). Známá pro typickou místní architekturu zdejších domů. Skalní útesy a jeskyně v okolí. Z vyhlídkové věže Alto del Bienparece je nádherný výhled na krajinu. Všechny druhy sportů a možnosti zábavy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 19:19
Mapa stránek ...