Ubytování v Polsku, Zaborowice (Velkopolské vojvodství) v rekreačním domě 'Agroturystyka Zaborowice'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Agroturystyka Zaborowice, Zaborowice
★★★★

Polsko, Velkopolské vojvodství, Zaborowice

Polsko, Velkopolské vojvodství, Zaborowice
Číslo objektu: PL6394.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl6394_100_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 21.428,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům 320 m2 na 2 podlažích. Účelné a komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 40 m2 s otevřený krb, TV-satelit, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s otevřený krb a knihovna. Velký herní místnost. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril). Bidet, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. 2x sprcha/WC. E-topení, topení dřevem. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Parkování u domu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Velký rodinný dům 'Agroturystyka Zaborowice', rok výstavby 1920, renovovaný v roce 2005, obklopen stromy, loukami a poli. Osada, klidná poloha, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), pěkná zahrada 7'000 m2 (oplocená) trávníkem, ovocná zahrada, louka k odpočinku, rybník, bazén (nezapuštěný) (6 m průměr, hloubka 130 cm, 31.05.-05.09.). Ping-pong, Boccia (Pétanque), altán, terasa, zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). K dispozici: jízdní kola. Výměna ručníků denně (navíc- extra). Úklid na vyžádání. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 100 m, supermarket 4 km, autobusová zastávka 50 m, nádraží 4 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 26 km. Tenis 10 km, jízdárna 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Ve dvou krbech je vytápění elektrické, ale i s možností topení dřevem. Pro hosty je k dispozici 7.000 m2 zatravněné zahrady s ovocnými stromy a rybník s ryami. Malá vinice. Knihovna, velký výběr společenských her, jízdní kola. Zábavní hry venku: kriket, boccia a míče. Kolem mnoho polních a lesních cest - ideální místo pro odpočinkovou dovolenou.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Zaborowice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, idylická, kouzelná obec, 25 km od Leszno, 12 km od Rawicz. Zaborowice patří k obci Bojanovo, mezi Leszno a Rawicz v jižní části nížiny Wielkopolska. Obec s bohatou historickou minulostí. Vyplatí se návštěva synagogy a tržiště s historickými stavbami. Dále ve Gierlachowie je panský dům s parkem a v Trzeboszu zámek.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:24
Mapa stránek ...