Ubytování v Polsku, Bukowina-Czarna Gora (Tatry) v apartmánu 'Super Hacjenda'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu Super Hacjenda, Bukowina-Czarna Gora
★★

Polsko, Tatry, Bukowina-Czarna Gora

Polsko, Tatry, Bukowina-Czarna Gora
Číslo objektu: PL3453.100.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl3453_100_4/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 13.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v podkroví. 1x zkosený pokoj 13 m2 s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj 9 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky) s TV. Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Chata 'Super Hacjenda'. 4 byty v domě. Klidná, slunná poloha, 100 m od lesa, 500 m od sjezdovek, 200 m od řeky, v zeleni. Společné: pozemek 5'000 m2 (oplocený), trávníkem, ovocná zahrada, bazén (nezapuštěný) (5 m průměr, hloubka 125 cm, 01.06.-31.08.). Zahradní nábytek, gril, ohniště (houpačka, pískoviště). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 200 m, krytý bazén 3 km, termální bazén 'Białka Tatrz./Bukowina Tatrz.' 5 km. Tenis 200 m, jízdárna 2 km, vlek 500 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. 40 lyžařských vleků ve vzdálenosti do 10 km. Možnost zorganizovat projížďku na saních (extra). Stáje (koně) 2 km. Řeka 'Bialka' 200 m.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Bukowina-Czarna Gora:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 800 - 1.100 m n.m.
Vhodné pro rodinou rekreaci, kouzelné vysokohorské lázně, na úpatí hory hory, idilická poloha s pěkným výhledem, 15 km od Zakopane, 10 km od Poronin. V obci: obchody, restaurace, krytý bazén, termální koupaliště, sauna, 7 - 15 km. Známé středisko jak v létě, tak v zimě. Četné turistické stezky. Na hranici se Slovenskem 3 km. Termální lázně: Bukowina Tatrzańska 8 km, Szaflary 16 km, Zakopane 17 km.
informace pro letní ubytování
Bazén 3 km. Tenis. Rajtování 2 km. Horská turistika. Cesty pro túry na horském kole.
informace pro zimní ubytování
Sedačkové lanovky, vleky. Lyžařská škola (alpské lyžování), lyžařská škola pro děti. Další lyžařská střediska: Czarna Góra 1 km, Jurgów 5 km, Bukowina Tatrzańska 15 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 11:08
Mapa stránek ...