Ubytování v Polsku, Bystrzanowice (Slezsko) v rekreačním domě 'Dwór Bystrzanowice'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Dwór Bystrzanowice, Bystrzanowice
★★★

Polsko, Slezsko, Bystrzanowice

Polsko, Slezsko, Bystrzanowice
Číslo objektu: PL4225.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl4225_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.429,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 190 m2 na 2 podlažích, starožitné a osobité zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 44 m2, krbová kamna. 1x pokoj 25 m2, 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 190 cm). Průchozí pokoj 17 m2. Kuchyně 18 m2 (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. V podkroví: 1x pokoj 28 m2, 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj 29 m2, 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. E-topení, boiler (300 l). Terasa 15 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled do údolí a na krajinu. Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Historická chalupa 'Dwór Bystrzanowice', rok výstavby 1760, renovovaný v roce 2002. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'500 m2, park 2'500 m2, zahrada, louka. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, grilovací kout. V domě: ústřední topení, klimatizace, bezpečnostní zařizení. Plná penze na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 100 m, supermarket 8 km, restaurace 8 km, autobusová zastávka 2 km. Jízdárna 8 km. Atrakce v blízkosti: Częstochowa 37 km, Pieskowa Skała 65 km, Kraków 92 km.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Bystrzanowice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Leží v Krakowsko-Czestochowské vrchovině. Malá, klidná vesnice s 300 obyvatel, na samotě, idilická poloha, 8 km od Janów, 37 km od Częstochowa. Janów 8 - 10 km: potraviny, restaurace, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 37 - 40 km. Doprava letadlem: letiště Katowice (KTW), 60 km, Kraków (KRK), 93 km.
informace pro letní ubytování
Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 04:43
Mapa stránek ...