Ubytování v Polsku, Sianowska Huta (Pomoří) v rekreačním domě 'Sianowska Huta'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Sianowska Huta, Sianowska Huta
★★★

Polsko, Pomoří, Sianowska Huta

Polsko, Pomoří, Sianowska Huta
Číslo objektu: PL8330.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl8330_100_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.251,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 75 m2 na 2 podlažích. Účelné a komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj s TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, gril, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení dřevem, podlahové topení, boiler (100 l). V podkroví: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x), lodžie, místo k posezení. Nádherný výhled na krajinu a na les. K dispozici: sauna. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Starý kashubinský dům se slámovou střechou (částečně šindel) byl renovován v místním tradičním stylu stylový selský dům 'Sianowska Huta', obklopen stromy a loukami. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, v lese. Společné: pozemek 5'000 m2 (oplocený), trávníkem a rostlinami. Gril. K dispozici pouze pro Vás: louka, louka k odpočinku, rybník. Zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: sauna. Příjezd vede až k objektu. V zimě doporučeno 4x4. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 10 km, potraviny 3 km, restaurace 10 km, autobusová zastávka 700 m, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 300 m. Kluziště 10 m. Známá jezera v okolí: jez. Białe. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Zvířata v sousedství. Objekt ref.: PL8330.101.1 se nachází na stejném pozemku. Dům má vlastní zdroj vody.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Sianowska Huta:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice, idilická poloha, 7 km od Kartuzy, 40 km od Kościerzyna, 95 km od Słupsk. V obci: potraviny. K tomu: lékárna 7 km, lékař 7 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 - 40 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.6.2019 15:50
Mapa stránek ...