Ubytování v Polsku, Wielkie Lezno (Mazursko) v rekreačním domě 'Wielkie Lezno'. Toto ubytování je pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Wielkie Lezno, Wielkie Lezno
★★★★

Polsko, Mazursko, Wielkie Lezno

Polsko, Mazursko, Wielkie Lezno
Číslo objektu: PL8028.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl8028_1_1/
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 80.935,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům 650 m2 na 3 podlažích. Otevřený velký obývací pokoj/jídelna 200 m2 s otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), video, rádio, CD a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj 16 m2 s 2x lůžko (90 cm), 1x dvoulůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: velký herní místnost. Sprcha. V horním patře: 1x pokoj 30 m2 s 1x dvoulůžko (160 cm), koupelna/sprcha/WC. 1x pokoj 8 m2 s 1x dvoulůžko (140 cm). 1x pokoj 10 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj 25 m2 s 2x lůžko (90 cm), 1x dvoulůžko (140 cm), umyvadlo a sprcha. Koupelna/WC. Ve 2. patře: herní místnost. Topení na naftu. Terasa 60 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na jezero a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Wielkie Leźno', obklopen stromy, loukami a poli. Mimo obec, klidná, vyvýšená poloha, 50 m od jezera, 400 m plaz, přímý přístup na pláž. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 40 ha, zahrada 5'000 m2 (oplocená), ovocná zahrada, krytý bazén vyhřívaný (8 x 4 m, hloubka 135 cm). Terasa (60 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: společenská místnost, sauna, parní lázeň, stolní tenis, biliár, stolní fotbal. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, supermarket 13 km, restaurace 13 km, autobusová zastávka 1 km, travnatá pláž, zátoka ke koupání 400 m. Jízdárna 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Wielkie Lezno:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná osada přímo u jezera, dopravně výhodná poloha, 26 km od Brodnica, 57 km od Iława, 90 km od Toruń. V obci: potraviny. Další možnosti nákupu a zábavy, 26 - 50 km.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Kánoe, veslování. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 01:18
Mapa stránek ...