Ubytování v Polsku, Wielkie Lezno (Mazursko) v rekreačním domě 'Wielkie Lezno'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Wielkie Lezno, Wielkie Lezno
★★★

Polsko, Mazursko, Wielkie Lezno

Polsko, Mazursko, Wielkie Lezno
Číslo objektu: PL8028.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl8028_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.305,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 45 m2 s krbová kamna, plochá obrazovka, rádio a CD. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Podlahové topení. V horním patře: obývací pokoj/ložnice 34 m2 s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), TV. 1x pokoj 16 m2 s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 17 m2 s 4x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 11 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. Velká terasa 20 m2. K dispozici: sauna (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Wielkie Leźno', rok výstavby 1932, renovovaný v roce 2013. Klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 200 m2 (oplocený), zahrada, ovocná zahrada. Gril (houpačka). V domě: sauna (extra), ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny, autobusová zastávka 50 m, písečná pláž 1 km (malý), krytý bazén 9 km, jezero ke koupání 150 m. Jízdárna 1.5 km, vlek 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení). Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Wielkie Lezno:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná osada přímo u jezera, dopravně výhodná poloha, 26 km od Brodnica, 57 km od Iława, 90 km od Toruń. V obci: potraviny. Další možnosti nákupu a zábavy, 26 - 50 km.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Kánoe, veslování. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 17:45
Mapa stránek ...