Ubytování v Polsku, Trygort (Mazursko) v rekreačním domě 'Perla'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Perla, Trygort
★★★

Polsko, Mazursko, Trygort

Polsko, Mazursko, Trygort
Číslo objektu: PL1156.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl1156_100_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 39.637,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 200 m2. Obývací pokoj 40 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj 15 m2 s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a TV. 1x pokoj 16 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (200 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a TV. 1x pokoj 15 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a sprcha/WC. 1x pokoj 13 m2 s 2x pohovka pro 2 osoby, sprcha/WC a TV. Kuchyně 8 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). E-topení, topení dřevem (extra). Velká terasa 30 m2. Nádherný výhled na jezero. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Trygort 4 km od Węgorzewo: Historický selský dům 'Perła', rok výstavby 1870, renovovaný v roce 1990. Na kraji obce, klidná poloha, 50 m od jezera, v zeleni, v lese. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2 (oplocený), ovocná zahrada. Terasa (30 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště, grilovací kout. V domě: stolní fotbal, pračka, Cena za topení se platí na místě. K dispozici: loďka. Příjezd vede až k objektu (2.5 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 4 km, restaurace 4.5 km, internetová kavárna 4 km, autobusová zastávka 4 km, nádraží 30 km, travnatá pláž, jezero ke koupání 50 m. Tenis 4 km, jízdárna 16 km. Známá jezera v okolí: Mamry 50 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení).
Rezervace
Ubytování v Polsku, Trygort:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Položený v zalesněné oblast malá obec přímo u jezera, 5 km východně od Węgorzewo, 30 km severně od Giżycko, 120 km severo-východně od Olsztyn. Veškeré služby, Węgorzewo, 5 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 3 - 5 km. Wegorzewo je dobrým výchozím bodem pro výlety na člunu na Velkém mazurském jezeře a je známé festivaly, které se zde konají v létě: rock festival, festival námořnických písní, festival poetických písní. 'Wildzy Scaniec' v Gierlozi, ruiny Hitlerova hlavního stanu. Plavby kánoí na jezerech a na řece Sapina (30 km). Skoky s padákem za motorovým člunem, za člunem nebo za pronajmutým člunem (informace u majitele).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 23:44
Mapa stránek ...