Ubytování v Polsku, Stare Juchy (Mazursko) v rekreačním domě 'Dom niebieski'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Dom niebieski, Stare Juchy
★★★

Polsko, Mazursko, Stare Juchy

Polsko, Mazursko, Stare Juchy
Číslo objektu: PL1932.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl1932_100_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.512,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Dom niebieski', 4-pokojový dům 96 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, jednoduché a pěkné zařízení: otevřený velký obývací pokoj s 1x pohovka, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup na verandu. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. E-topení, topení dřevem. Terasa 24 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Skomack Wielki 25 km od Stare Juchy: Pěkný, útulný rodinný dům 'Skomack Wielki', rok výstavby 2008, obklopen stromy, loukami a poli. Mimo obec, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 800 m od lesa, 5 m od jezera, v zeleni. Společné: pozemek 3'200 m2 (oplocený), trávníkem a květinami, louka, louka k odpočinku. Gril, ohniště, dětské hřiště (skluzavka, pískoviště). V domě: Wireless LAN [WLAN], bezpečnostní zařizení. K dispozici: loďka. Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2.5 km, supermarket 22 km, restaurace 8 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 1.5 km, oblázková pláž 50 m, koupaliště 22 km, krytý bazén 22 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 8 km, jízdárna 8 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení).
Rezervace
Ubytování v Polsku, Stare Juchy:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letní rekreační středisko přímo u jezera, dopravně výhodná, idilická poloha, 36 km od Giżycko, 69 km od Kętrzyn, 79 km od Mrągowo. V obci: obchody, potraviny, pekařství, banka, restaurace, bar, krytý bazén, fitness-centrum, solárium, 35 - 40 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 20 - 35 km.
informace pro letní ubytování
Kánoe. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:12
Mapa stránek ...