Ubytování v Polsku, Serwy (Mazursko) v rekreačním domě 'Dalny Las'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Dalny Las, Serwy
★★★

Polsko, Mazursko, Serwy

Polsko, Mazursko, Serwy
Číslo objektu: PL1632.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl1632_105_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.405,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 161 m2 na 2 podlažích. Otevřený obývací pokoj 26 m2 s otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená jídelna 12 m2. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj 23 m2 s 4x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 21 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj 14 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 15 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Vana/sprcha/bidet/WC. 2x balkon, terasa 9 m2. Pěkný výhled na krajinu a na les. K dispozici: pračka. Parkování, garáž (2 auta). Pozor prosím: nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Dalny Las: Rodinný dům 'Dalny Las', rok výstavby 2006. Na kraji obce, 1.5 km od centra Serwy, klidná, slunná poloha, 1.3 km od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'700 m2 (oplocený), trávníkem, biotop. Ping-pong, altán, terasa, zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, garáž. Potraviny 300 m, oblázková pláž 1.3 km, pláž ke koupání 1.3 km, jezero ke koupání 1.3 km. Známá jezera v okolí: Gorczyckie, Orle, Serwy. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Serwy:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice přímo u jezera, na samotě, idilická poloha s pěkným výhledem, 22 km od Augustów, 29 km od Sejny. V obci: potraviny, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 22 - 29 km.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Kánoe. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:12
Mapa stránek ...