Ubytování v Polsku, Ogonki (Mazursko) v rekreačním domě 'Letniskowa 29'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Letniskowa 29, Ogonki
★★★

Polsko, Mazursko, Ogonki

Polsko, Mazursko, Ogonki
Číslo objektu: PL1160.103.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl1160_103_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.644,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích. Otevřený velký obývací pokoj/jídelna 50 m2 s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, bidet, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj 13 m2 s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka (60 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj 13 m2 s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka (110 cm). 1x malý pokoj 7 m2 s 1x francouzským lužkem (130 cm, v délce 200 cm). Koupelna/WC. Plynové topení, topení dřevem. Balkon 9 m2, terasa. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka, dřevo (zdarma). Garáž (2 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Letniskowa 29', obklopen stromy. Klidná, slunná poloha, 300 m od lesa, 70 m od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 (oplocený), zahrada trávníkem a rostlinami, biotop. Altán, gril. K dispozici: jízdní kola (3), loďka. Příjezd vede až k objektu (přírodní cesta). Parkovací místo u domu, garáž. Potraviny, restaurace, bar, autobusová zastávka 400 m, písečná pláž 500 m, krytý bazén 800 m. Jízdárna 5 km. Pozor prosím: rybaření povoleno (nutné povolení).
Rezervace
Ubytování v Polsku, Ogonki:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná rekreační obec přímo u jezera. V obci: obchody, restaurace, konzerty, večerní zábava. Ogonki leží na konci masurské jezerní roviny se 6 sloučenými jezery: Mamry, Swiecajty, Kirsjaty, Dargin, Kisjano, Dobskie. Delta-létání, pronájem motorových člunů (informace podá majitel domu). Festival námořnických písní v létě atd.. Regionalní museum.
informace pro letní ubytování
Zátoka ke koupání. Plachtění, kánoe, veslování. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:08
Mapa stránek ...