Ubytování v Polsku, Grunwald (Mazursko) v rekreačním domě 'Mielno 1'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Mielno 1, Grunwald
★★★★

Polsko, Mazursko, Grunwald

Polsko, Mazursko, Grunwald
Číslo objektu: PL1411.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl1411_100_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 23.472,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 190 m2 na 3 podlažích. Otevřený obývací pokoj 32 m2 s 1x pohovka (110 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), otevřený krb, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Ve spodním patře: jídelna. 2x pokoj 14 m2, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: vstup 9 m2. 1x pokoj 15 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj 14 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Koupelna/WC. E-topení (extra). 3x balkon, terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Parkování u domu. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Malý člun.
Informace o domě (rezidenci)
Mielno 13 km od Grunwaldu: Rodinný dům 'Mielno 1'. 100 m od lesa, 50 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2 (oplocený). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: pračka. K dispozici: kánoe, loďka. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 500 m, bar, kavárna, půjčovna jízdních kol 50 m.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Grunwald:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice je spojena hlavně s nejznámější bitvou v historii Polska. V místě, kde se bitva odehrála ('Wzgorze Zwyciestwa'), je komplex památníků grunwaldského vítězství(jihovýchodně od památníku byla postavena umělá halda). Poblíž je Muzeum grunvaldské bitvy (archeologické naleziště se zbytky brnění). Místo je také jedno z nejkrásnějších oblastí v mazurském regionu. Tiché a přírodní prostředí u něj dělá ideální místo pro odpočinkovou dovolenou. Ráj pro rybářské a houbařské nadšence. Rozlehlé lesnaté oblasti a blízká jezera jsou ideální pro cyklistiku, turistiku a vodní sporty. V Olsztyn je možnost navštívit gotický hrad ze 14. století a dřevěnou sýpku. Je zde také muzeum Warmia a Mazury, 2 divadla a filharmonie. V Olsztynek - muzeum krajinnářské architektury Warmia a Mazury. Malá, historická obec, 40 km jiho-západně od Olsztyn, 50 km jižně od Ostróda, 30 km severo-západně od Nidzica. V obci: obchody. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 15 km.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Veslování. Rybaření.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:15
Mapa stránek ...